Retapky jsou lahve pro život

skleněné lahve
Eko lahve s doživotní zárukou? Jedině Retap

Všude kolem nás jsou miliony plastových lahví na jedno použití, které nevypadají nijak vzhledně a navíc škodí přírodě víc, než si dokážeme představit. Pokud se snažíte o „zdravější“ život bez zbytečných odpadů, pak je tento článek právě pro Vás. Láhve Retap jsou pravou volbou pro Vás.

Skleněné lahve mají nespočet výhod oproti PET lahví. 

  • Neprodukují po každodenním užívání žádné toxické látky a nejsou nijak zdravotně závadné.
  • Vypadají velmi vzhledně a jsou praktické.
  • Ušetříte přírodu před vyhazováním zbytečných plastových lahví na jedno použití.
  • Můžete si dokoupit bavlněné návleky, které Vaší lahvi poskytnou ochranu.
  • Při koupi dostanete doživotní záruku.
Retapka
Retapka

Retapka na každý den

Tyto lahve jsou skvělou volbou na každodenní pití, jsou velmi lehce omyvatelné a díky skleněnému materiálu takřka vůbec nezapáchají. Pakliže zvažujete koupi těchto lahví, pak Vás zajisté potěší široká škála barev, které jsou k dispozici při koupi víčka a bavlněného obalu. Jsou zde barvy jak pro princezny, tak pro malé motorkáře.

Lahve různých velikostí

Další nespornou výhodou je možnost vybrat si objem lahve. Větší má objem 0,8l, tudíž je vhodná do batohů a kabelek na delší úseky či na celodenní užití. Menší je o objemu 0,3l a je vhodná do menších kabelek a na akce, kde s sebou rozhodně nechcete tahat velkou flašku, která by Vám zabírala hodně místa a síly.

To nejlepší : doživotní záruka na rozbití lahve

Další nedocenitelnou výhodou je zajisté doživotní záruka na rozbití. Tudíž se nemusíte obávat když ji rozbijete, že si budete muset kupovat novou lahev. I přes odolnost Retap lahve je přeci jen někdy možná nějaká nehoda. Dá se říct, že tyto lahve budou vaši oporou po celý život.

Celkově tyto lahve vypadají velmi elegantně. Nebudete se za ně rozhodně stydět, ba naopak Vám ji okolí začne závidět.

Pokud Vás tato fakta ještě zcela nepřesvědčila, pak Vás alespoň může ovlivnit dobrý pocit z dobrých skutků vůči naší planetě ke koupi těchto produktů.